Jmenuji se Roman Korecký.

Tvorbě webových stránek jsem se začal věnovat již v internetovém pravěku, ale potom ve mě stále sílila moje druhá vášeň, kterou je cestování a výsledkem tohoto spojení byl vznik online cestovní agentury. To bylo v roce 2008.

Veškeré mé znalosti o fungování internetu se mi při provozování cestovky perfektně hodily, byznys se rozjel a já přestal dělat zakázkové weby a věnoval se už pouze prodeji dovolených.

Kromě samotného prodeje jsem se musel stále zdokonalovat v oblasti online marketingu, sledovat nové trendy ve webdesignu a celkově být v obraze. Jen tak jsem mohl držet krok s konkurencí, která měla k dispozici týmy specialistů a větší rozpočty.

Vše se dařilo, ale potom někdo v Číně spolkl zkaženého netopýra, vznikla pandemie, zásadní omezení cestování a proti tomu se dá těžko bojovat.

Asi po roce mi to přestalo dávat smysl a já se rozhodl, že všechno to, co jsem se naučil a využíval dosud pouze pro svůj byznys, zkusím nabídnout těm, kteří budou mít zájem. A tak vznikl projekt korecky.net

Mám za sebou výhry i prohry, mockrát jsem skončil ve slepé uličce, mockrát jsem zbytečně utratil peníze. Dělal jsem začátečnické chyby.. Ale díky nim jich Vy můžete udělat méně.

P.S. V řádcích výše naleznete také odpověď na to, proč je portfólio mých nových webů zatím poněkud skromné 🙂

Roman Korecky

Jsem neformální, kravatu na mě neuvidíte. Ale jsem pečlivý, spolehlivý a nelžu.

Moje motto vždy bylo: „Můj zákazník, můj partner.“